Organisatie

Directie

Mevr. M van der Kracht
Rector
m.vd.kracht@osboxtel.nl
 
Mevr. M.E.A. Bittner-Orsel
Directeur Onderwijs
m.bittner@jrl.nl

 

Afdelingsleiders

Er zijn vier afdelingsleiders die samen met de directie de schoolleiding vormen. De afdelingsleiders zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en het onderwijs op hun afdeling.

Mevr. E. Loupias
Afdelingsleider Brugklas
e.loupias@jrl.nl
 
Mevr. C. van Bergen
Afdelingsleider leerjaar 2 en 3 havo/vwo
c.bergen@jrl.nl
 
Dhr. N. van Ooijen.
Afdelingsleider leerjaar 4 en 5 havo
n.ooijen@jrl.nl
 
Dhr. JL. van Engelen
Afdelingsleider leerjaar 4,5 en 6 vwo
j.engelen@jrl.nl