Organisatie

Directie

 

rector
dhr. J. Hermans MSc
j.hermans@jrl.nl


conrector, directeur onderwijs

mw. Drs. M.E.A. Bittner-Orsel, ME MA

m.bittner@jrl.nl


Afdelingsleiders

Er zijn vier afdelingsleiders die samen met de directie de schoolleiding vormen. De afdelingsleiders zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en het onderwijs op hun afdeling.


Afdelingsleider brugklas

mw. E. Loupias

e.loupias@jrl.nl


Afdelingsleider leerjaar 2 en 3 havo/vwo

mw. W. Roels

w.roels@jrl.nl


Afdelingsleider leerjaar 4 en 5 havo

mw. M. Hoevenaars

m.hoevenaars@jrl.nl


Afdelingsleider leerjaar 4, 5 en 6 vwo

dhr. drs. JL. van Engelen, ME

j.engelen@jrl.nl