Organisatie

Directie

Dhr. J. Hermans MSc
Rector
j.hermans@osboxtel.nl
 
Mevr. Drs. M.E.A. Bittner-Orsel, ME MA
Directeur Onderwijs
m.bittner@jrl.nl

 

Afdelingsleiders

Er zijn vier afdelingsleiders die samen met de directie de schoolleiding vormen. De afdelingsleiders zijn verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken en het onderwijs op hun afdeling.

Mevr. E. Loupias
Afdelingsleider Brugklas
e.loupias@jrl.nl
 
Mevr. W. Roels
Afdelingsleider leerjaar 2 en 3 havo/vwo
w.roels@jrl.nl
 
Mevr. M. Hoevenaars
Afdelingsleider leerjaar 4 en 5 havo
m.hoevenaars@jrl.nl
 
Dhr. drs. JL. van Engelen, ME
Afdelingsleider leerjaar 4,5 en 6 vwo
j.engelen@jrl.nl